Недавнее содержимое от small0250

  1. S

    Закрыто ВНЖ Словакии.

    Чи всього за 4 місяці Венгерськое, ціна кусається 10000€ но за 4 м. Ти Громадянин ЄС, і без знання мови, і пох з якої ти області
  2. S

    Закрыто ВНЖ Словакии.

    Поїхали і так для початку Шановний, Ви мені скажіть смисл такого ВНЖ ? якщо " Для тех, кто хочет кататься по Европе с ВНЖ и не работать на словацких предприятиях, этот вариант не подойдёт, ВНЖ аннулируют через пару месяцев. Для тех, кто хочет работать в других странах Европы, где больше платят...
  3. S

    Закрыто ВНЖ Словакии.

    Шановний, маєте правду, мені воно " точно не понадобится" , в мене вже є ЄС паспорт, я просто хочу сказати людям, що це настільки геморно, і якщо хтось має бажання отримати Європейські папір є 101 спосіб зробити це простіше, і швидше
  4. S

    Закрыто ВНЖ Словакии.

    Шо за гемор, кому воно вобще треба?
Сверху Снизу